Oferta zabiegowa

Zabiegi są wykonywane przez lekarza na oryginalnym i certyfikowanym medycznym laserze nowej generacji LUMENIS LightSheer DESIRE. Certyfikaty: FDA wydawany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA oraz ISO 9001 

depi_7

Zabiegi odmładzania skóry (Resurfacing) wykonujemy nieablacyjnym laserem frakcyjnym amerykańskiej firmy Lumenis ResurFX.

Trądzik, ciąża, przebyte choroby czy operacje sprawiają, że na skórze pojawiają się różnego rodzaju zmiany. Walczymy z tym, jednym z najskuteczniejszych narządzi na świecie do usuwania blizn i rozstępów — laserem frakcyjnym ResurFX. 

Laserowe usuwanie przebarwień wykonujemy nieablacyjnym laserem frakcyjnym  ResurFX, amerykańskiej firmy LUMENIS — światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych. 

Terapia (ResurHair) nie jest inwazyjna, a bezpieczeństwo i skuteczność bardzo wysoka — polega na laserowej stymulacji mieszków włosowych, zapobiega to wypadaniu i przyspiesza wzrost włosów.

To metoda odmłodzenia skóry — jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Intensywnie odżywia i regeneruje skórę poprzez wprowadzenie substancji aktywnych bezpośrednio w tkankę podskórną wybranego obszaru ciała.

Terapia na cellulit to nieinwazyjne usuwanie tłuszczu. Zabieg rozbija i redukuje cellulit, poprawia krążenie oraz wspiera proces wzmacniania włókien i kolagenu. Włącza w siebie: Liposukcję ultradźwiękową + Fale radiowe (RF Lifting) + Limfodrenaż

Najnowocześniejszy bezinwazyjny lifting skóry — lifting bez skalpela oraz odnowa skóry. Energia fal radiowych daje skórze bodziec do działania, włącza procesy regeneracyjne stymulujące intensywne wytwarzanie dodatkowych ilości kolagenu i elastyny.

Drenaż to zabieg zarówno medyczny jak i kosmetyczny. Drenaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Drenaż wykonujemy, gdy chcemy ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki, złagodzić ból zatok.

W naszym Centrum stylizujemy paznokcie w boskim stylu! Priorytetem podczas wykonywanych wszystkich zabiegów jest dla nas higiena, dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz usługę nie tylko na najwyższym poziomie ale też w odpowiednich, sterylnych warunkach.